Menu
0

3d tapety do kuchyne

Originálna dekorácia do kuchyne – tú vytvoria 3D tapety, ktoré môžete nalepiť za kuchynskú linku alebo kamkoľvek inam podľa Vášho uváženia. Ich hĺbka vás uchváti. Na výber máte rôzne motívy – geometrické obrazce, imitácia prírodných materiálov (kamene, drevo, koža) aj realistické stvárnenie ďalších predmetov (napr. Nariasená látka, tehlová múr ...).

 Čítať ďalej 

Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Vlastnosti 3D tapiet na stenu do kuchyne:

  • originálny dizajn,
  • odolnosť proti vlhkosti,
  • kvalitné materiály,
  • dlhá životnosť,
  • jednoduché nalepenie,
  • jednoduché odstránenie,
  • široký sortiment.

Vliesové aj vinylové

3D tapety dajú vašej kuchyni úplne nový rozmer. Sú buď vliesové – umývateľné alebo vinylové (prípadne papierové) na vliesovom podklade. Vďaka vliesovému materiálu sa ľahko nalepujú aj odstraňujú bez poškodenia omietky. Niektoré sú pretierateľné. Priestorové 3D tapety sa dajú využiť aj v obývacej izbe aj spálni.

Zo širokého sortimentu si vyberie snáď každý – v ponuke sú rôzne farby, jemné aj väčšie vzory, rôzne tematické motívy (ozubené kolieska, kuchynská polička s riadom, puzzle, knižnica ...). Vytapetovať môžete samozrejme aj celú miestnosť, ale tento druh dekorácie urobí s kuchyňou divy aj vtedy, keď tapetu použijete len jednu alebo dve steny, prípadne nalepíte len pruh tapety. Nezabudnite na lepidlo, ktoré vyberajte podľa materiálu.

Čo je u nás nového

Správa dňa: lepidlo ZADARMO odteraz už nastáloNesieme vám skvelú novinu. Rozhodli sme sa, že pre spokojnosť našich zákazníkov, a tým aj ...
Obľúbená akcia je opäť tu – lepidlo ZADARMOSpustili sme obľúbenú akciu, ktorá vás poteší. Objednajte si v období od 29. 5. do 11. 6. ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním