Menu
0
0

3d tapety do kuchyne

Originálna dekorácia do kuchyne – tú vytvoria 3D tapety , ktoré môžete nalepiť za kuchynskú linku alebo kamkoľvek inam podľa Vášho uváženia. Ich hĺbka vás uchváti. Na výber máte rôzne motívy – geometrické obrazce, imitácia prírodných materiálov (kamene, drevo, koža) aj realistické stvárnenie ďalších predmetov (napr. Nariasená látka, tehlová múr ...).

 Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Vlastnosti 3D tapiet na stenu do kuchyne:

  • originálny dizajn,
  • odolnosť proti vlhkosti,
  • kvalitné materiály,
  • dlhá životnosť,
  • jednoduché nalepenie,
  • jednoduché odstránenie,
  • široký sortiment.

Vliesové aj vinylové

3D tapety dajú vašej kuchyni úplne nový rozmer. Sú buď vliesové – umývateľné alebo vinylové (prípadne papierové) na vliesovom podklade. Vďaka vliesovému materiálu sa ľahko nalepujú aj odstraňujú bez poškodenia omietky. Niektoré sú pretierateľné. Priestorové 3D tapety sa dajú využiť aj v obývacej izbe aj spálni.

Zo širokého sortimentu si vyberie snáď každý – v ponuke sú rôzne farby, jemné aj väčšie vzory, rôzne tematické motívy (ozubené kolieska, kuchynská polička s riadom, puzzle, knižnica ...). Vytapetovať môžete samozrejme aj celú miestnosť, ale tento druh dekorácie urobí s kuchyňou divy aj vtedy, keď tapetu použijete len jednu alebo dve steny, prípadne nalepíte len pruh tapety. Nezabudnite na lepidlo, ktoré vyberajte podľa materiálu.

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním