Menu
0

Moderné samolepiace dekorácie na stenu

Nasledujte módne trendy a osviežte interiér domácnosti alebo kancelárie modernými samolepkami na stenu, ktoré ozvláštnia každé prostredie. Rôzne motívy v rôznych farbách – štvorce, kruhy, ovocie, kvety a mnoho ďalších – lepte na steny a akékoľvek hladké plochy, ako sú okná, zrkadlá, dvierka a kuchynské linky, keramické obklady...Skvelo držia a neodlepujú sa.  
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Výhody moderných samolepiek na stenu

  • Rýchla zmena interiéru
  • Jednoduché nalepenie
  • Moderný štýl
  • Originalita
  • Kvalitné materiály
  • Dlhá životnosť

Do každej miestnosti

Moderné samolepiace dekorácie, rovnako ako ostatné samolepky na stenu vyniknú v každej domácnosti a môžete lepiť takmer do všetkých miestností. Vyberte si vhodné motívy pre Vašu kuchyňu, jedáleň, spálňu, do obývačky, detskej izby alebo na chodbu. Farebne ich zlaďte s vybavením interiéru, alebo vytvárajte kontrasty. 

Mrknite tiež napríklad na nalepovacie dekorácie do kuchyne alebo detskej izby, samolepky kruhy či samolepiace hodiny. V našom obchode ponúkame okrem nálepiek na stenu tiež široký sortiment tapiet. 
 

Čo je u nás nového

Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Je to tu! Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Tak konečne. Black Friday a ...
Heuréka Dni dopravy zdarmaVianoce sa blížia a obľúbená akcia je opäť tu. Nakupujte od 13. 11. do 15. 11. v našom ...

Poradíme s tapetovaním

Zobraziť všetky novinky