Menu
0
0

Moderné samolepiace dekorácie na stenu

Nasledujte módne trendy a osviežte interiér domácnosti alebo kancelárie modernými samolepkami na stenu, ktoré ozvláštnia každé prostredie. Rôzne motívy v rôznych farbách – štvorce, kruhy, ovocie, kvety a mnoho ďalších – lepte na steny a akékoľvek hladké plochy, ako sú okná, zrkadlá, dvierka a kuchynské linky, keramické obklady...Skvelo držia a neodlepujú sa.  
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Výhody moderných samolepiek na stenu

  • Rýchla zmena interiéru
  • Jednoduché nalepenie
  • Moderný štýl
  • Originalita
  • Kvalitné materiály
  • Dlhá životnosť

Do každej miestnosti

Moderné samolepiace dekorácie, rovnako ako ostatné samolepky na stenu vyniknú v každej domácnosti a môžete lepiť takmer do všetkých miestností. Vyberte si vhodné motívy pre Vašu kuchyňu, jedáleň, spálňu, do obývačky, detskej izby alebo na chodbu. Farebne ich zlaďte s vybavením interiéru, alebo vytvárajte kontrasty. 

Mrknite tiež napríklad na nalepovacie dekorácie do kuchyne alebo detskej izby, samolepky kruhy či samolepiace hodiny. V našom obchode ponúkame okrem nálepiek na stenu tiež široký sortiment tapiet. 
 

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním