Menu
0

Čiernobiele fototapety na stenu

Čiernobiela fotografia sa posledné roky opäť hreje na výslní. Rovnako tak čiernobiele motívy na fototapetách a tapetách celkovo. 

Čiernobiele tapety pôsobia dizajnovo, skvelo sa hodia hlavne do moderných interiérov, ale s kľudom ich môžete použiť aj v kombinácii s klasickým vybavením. Nalepte ich do spálne, obývacej izby i jedálenskej časti, študentských izieb, kuchýň, ale aj do reštaurácií a kaviarní. Ak si tieto motívy vyberiete, potom sa nebojte siahnuť po farebných doplnkoch alebo výrazných kusoch nábytku. 

Nejde o nudnú šeď, ale o štýlové poňatie a vnímanie okolitého sveta. Časté sú nočné pohľady na mestá, rozsvietené ulice, zvieracie aj rastlinné motívy alebo neutrálne tvary. Ak predsa len nechcete celú stenu čiernobielou, potom si vyberte v ponuke z tapiet, kde je časť obrazu ponechaná farebne alebo sa pozrite na našu kompletnú ponuku fototapiet. 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Čo je u nás nového

Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Je to tu! Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Tak konečne. Black Friday a ...
Heuréka Dni dopravy zdarmaVianoce sa blížia a obľúbená akcia je opäť tu. Nakupujte od 13. 11. do 15. 11. v našom ...

Poradíme s tapetovaním

Zobraziť všetky novinky