Menu
0

Čiernobiele fototapety na stenu

Čiernobiela fotografia sa posledné roky opäť hreje na výslní. Rovnako tak čiernobiele motívy na fototapetách a tapetách celkovo. 

Čiernobiele tapety pôsobia dizajnovo, skvelo sa hodia hlavne do moderných interiérov, ale s kľudom ich môžete použiť aj v kombinácii s klasickým vybavením. Nalepte ich do spálne, obývacej izby i jedálenskej časti, študentských izieb, kuchýň, ale aj do reštaurácií a kaviarní. Ak si tieto motívy vyberiete, potom sa nebojte siahnuť po farebných doplnkoch alebo výrazných kusoch nábytku. 

Nejde o nudnú šeď, ale o štýlové poňatie a vnímanie okolitého sveta. Časté sú nočné pohľady na mestá, rozsvietené ulice, zvieracie aj rastlinné motívy alebo neutrálne tvary. Ak predsa len nechcete celú stenu čiernobielou, potom si vyberte v ponuke z tapiet, kde je časť obrazu ponechaná farebne alebo sa pozrite na našu kompletnú ponuku fototapiet. 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre
Obrazová fototapety dverné FT 1508 Ruže
4-6 dní
Obrazová fototapety dverné FT 1508 Ruže
18.28 € 17.36 €

Čo je u nás nového

Magazín tapetára: inšpirácie, (nielen) keď vám dôjdu nápadyPoznáme to všetci. Máme pocit, že by náš byt potreboval oživiť. Vymeniť zastaralý nábytok, ...
Čas na dovolenku. A taktiež na rekonštrukciu detskej izbyKedy inokedy prerobiť detskú izbu než práve cez prázdniny? V novom školskom roku sa deťom ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním