Menu
0

Samolepiace dekorácie na stenu hodiny

Chcete byť originálni? V oblasti bytovej dekorácie sú široké možnosti, ako toho docieliť. Jednou z nich sú isto nalepovacie hodiny na stenu. Dajte zbohom fádnym tanierovým hodinám a zaobstarajte si také, ktoré môžete nalepiť na stenu podľa svojej fantázie. Rozmiestnite čísla do kruhu, oválu, štvorca alebo napríklad nepravidelne. Vďaka nim budete ubiehajúci čas sledovať so záujmom.
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Prednosti samolepiacich hodín na stenu

  • Praktický bytový doplnok
  • Variabilita rozmiestnenia číslic
  • Jednoduché nalepenie
  • Originálne oživenie interiéru
  • 3D vzhľad
  • Do domácnosti i kancelárie
  • Moderný štýl
  • Vhodný darček

Nalepovacie hodiny na stenu merajú čas spoľahlivo

S nalepovacími hodinami na stenu oživíte kuchyňu, obývačku alebo napríklad chodbu či halu. Skvelo sa hodia tiež do kancelárie a ďalších komerčných priestorov. Kvalitný strojček je súčasťou balenia, batérie však nie. Hodiny sú vyrobené z penového materiálu, to znamená 3D. Ak sa Vám tento materiál páči, mrknite sa tiež na ďalšie 3D dekorácie na stenu.

Tipy na ďalšie bytové dekorácie

V našej ponuke nájdete široký sortiment ďalších bytových dekorácií, predovšetkým tapiet a samolepiek na stenu, prípadne samolepiacich fólií, bordúr a plagátov. Niektoré nálepky môžete využiť tiež pri výrobe vlastných hodín – doplňte tie penové rôznymi krúžkami či ďalšími tvarmi, ktoré nájdete napríklad medzi modernými dekoráciami. Prípadne využite samolepky s nápismi. Vyrobíte si tak skutočne jedinečné meradlo času, aké nikto nemá. Fantázii sa medze nekladú. 

 

Čo je u nás nového

V štátny sviatok budeme mať zatvorenéV pondelok 28. 10. 2019 oslavíme v Českej republike sviatok Deň výročia vzniku samostatného ...
Nájdite si čas na tapety aj na FacebookuChcete mať pravidelný prísun toho, čo je u nás vo svete tapiet nové, a vládnete svetu ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním