Menu
0

Papierové tapety na stenu

Papierové tapety na stenu sú vyhľadávané pre svoju nízku cenu. Výber lacných papierových tapiet nie je tak široký ako u vliesových alebo vinylových tapiet. Je to dané tým, že papierové tapety sú väčšinou s detskými motívmi alebo jednoduchými vzormi určenými na chaty, chalupy, do chodieb. Teda všade tam, kde potrebujeme len stenu prekryť, zrovnať a zamaskovať nerovnosti.

Lepenie papierových tapiet

Lepenie papierovej tapety sa vykonáva natretím pásu tapety na rubovej strane lepidlom a štetkou a tapeta sa nechá 3 minúty prevlhnúť. Následne sa môže preložiť, a to pre lepšie prevlhnutie. Potom sa tapeta lepí od stropu dole a vyhladzuje sa kefou alebo stierkou. Všetky potrebné pomôcky nájdete v našom e-shope.

Papierové tapety sú lacné

Detské papierové tapety, u ktorých sa predpokladá, že ich deti môžu časom pomaľovať a poškodiť alebo z nich rýchlo odrastú, sú vďaka svojej nižšej cene vyhľadávanou ozdobou detských izbičiek.

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Čo je u nás nového

V štátny sviatok budeme mať zatvorenéV pondelok 28. 10. 2019 oslavíme v Českej republike sviatok Deň výročia vzniku samostatného ...
Nájdite si čas na tapety aj na FacebookuChcete mať pravidelný prísun toho, čo je u nás vo svete tapiet nové, a vládnete svetu ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním