Menu
0
0

Papierové tapety na stenu

Papierové tapety na stenu sú vyhľadávané pre svoju nízku cenu. Výber lacných papierových tapiet nie je tak široký ako u vliesových alebo vinylových tapiet. Je to dané tým, že papierová tapeta je väčšinou pre svoje jednoduché vzory a výrobu vyhľadávaná na chaty, chalupy, do chodieb. Teda všade tam, kde potrebujeme len stenu prekryť, zrovnať a zamaskovať nerovnosti.

Lepenie papierových tapiet

Lepenie papierovej tapety sa vykonáva natretím pásu tapety na rubovej strane lepidlom a štetkou a tapeta sa nechá 3 minúty prevlhnúť. Následne sa môže preložiť, a to pre lepšie prevlhnutie. Potom sa tapeta lepí od stropu dole a vyhladzuje sa kefou alebo stierkou. Všetky potrebné pomôcky nájdete v našom e-shope.

Papierové tapety sú lacné

Detské papierové tapety, u ktorých sa predpokladá, že ich deti môžu časom pomaľovať a poškodiť alebo z nich rýchlo odrastú, sú vďaka svojej nižšej cene vyhľadávanou ozdobou detských izbičiek.
 Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním