Menu
0

Papierové tapety na stenu

Papierové tapety na stenu sú vyhľadávané pre svoju nízku cenu. Výber lacných papierových tapiet nie je tak široký ako u vliesových alebo vinylových tapiet. Je to dané tým, že papierové tapety sú väčšinou s detskými motívmi alebo jednoduchými vzormi určenými na chaty, chalupy, do chodieb. Teda všade tam, kde potrebujeme len stenu prekryť, zrovnať a zamaskovať nerovnosti.

Lepenie papierových tapiet

Lepenie papierovej tapety sa vykonáva natretím pásu tapety na rubovej strane lepidlom a štetkou a tapeta sa nechá 3 minúty prevlhnúť. Následne sa môže preložiť, a to pre lepšie prevlhnutie. Potom sa tapeta lepí od stropu dole a vyhladzuje sa kefou alebo stierkou. Všetky potrebné pomôcky nájdete v našom e-shope.

Papierové tapety sú lacné

Detské papierové tapety, u ktorých sa predpokladá, že ich deti môžu časom pomaľovať a poškodiť alebo z nich rýchlo odrastú, sú vďaka svojej nižšej cene vyhľadávanou ozdobou detských izbičiek.

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre
Tapeta Basic-London 2240001 kolieska
skladom
Tapeta Basic-London 2240001 kolieska
9.96 € 7.56 €
Tapeta Basic-London 2240002 kolieska
skladom
Tapeta Basic-London 2240002 kolieska
9.96 € 7.56 €
Tapeta Basic-London 2240003 kolieska
skladom
Tapeta Basic-London 2240003 kolieska
9.96 € 7.56 €

Čo je u nás nového

Magazín tapetára: inšpirácie, (nielen) keď vám dôjdu nápadyPoznáme to všetci. Máme pocit, že by náš byt potreboval oživiť. Vymeniť zastaralý nábytok, ...
Čas na dovolenku. A taktiež na rekonštrukciu detskej izbyKedy inokedy prerobiť detskú izbu než práve cez prázdniny? V novom školskom roku sa deťom ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním