Menu
0

Tapety na stenu - Lars Contzen

Originálne vyjadrenie, moderný štýl a odvaha. Tapety Lars Contzen od nemeckého výrobcu spĺňajú očakávanie každého, kto túži po vzrušujúcich modeloch tapiet na stenu, kto nemá rád nudu a chce poznávať nové obzory.
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Vlastnosti tapiet Lars Contzen

  • Originalita
  • 3D motívy
  • Farebnosť
  • Hravosť
  • Kvalita
  • Moderný štýl

Jednoduché nalepenie

Ďalšie podobné motívy nájdete v oddelení AS Création. Nechýbajú ani ďalšie trojrozmerné námety a určite veľmi zaujímavé sú retro tapety.

Produkty z tejto kategórie, rovnako ako ostatné tapety na stenu,určite zvládnete nalepiť pomocou návodu za použitia kvalitného lepidla. Nezabudnite ani na penetráciu, ktorá lepenie uľahčí, dovolí s tapetou pred zaschnutím manipulovať, zníži spotrebu lepidla, ktoré sa do steny toľko nevsiakne, pomôže k tomu, aby tapeta na stene dokonalo držala a neodlupovala sa, a v neposlednej rade zaistí jednoduché zlupnutie bez poškodenia omietky - keď sa tapetu rozhodnete odstrániť a vymeniť ju napríklad za imitáciu kameňa, dreva alebo tehál. Viac o dôležitosti penetrácie nájdete v článku.
 

Čo je u nás nového

V štátny sviatok budeme mať zatvorenéV pondelok 28. 10. 2019 oslavíme v Českej republike sviatok Deň výročia vzniku samostatného ...
Nájdite si čas na tapety aj na FacebookuChcete mať pravidelný prísun toho, čo je u nás vo svete tapiet nové, a vládnete svetu ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním