Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Samolepiace tapeta s imitáciou mramoru

Túžite po mramorových obkladoch? Za kuchynskú linku, do kúpeľne, okolo schodiska... kam si len spomeniete. Ak nalepíte fóliu s imitáciou mramoru na akúkoľvek hladkú plochu, získate skutočne jedinečný a luxusný bytový doplnok. Na prvý pohľad nikto nespozná, že ide o imitáciu. Okrem fólie možné zakúpiť tapety s imitáciou mramoruČítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Vodeodolné samolepiace fólie

Samolepiace fólie sú vodeodolné, môžete ich teda nalepiť aj do miestností so zvýšenou vlhkosťou, ako sú kúpeľne, kuchyne i tmavé studené chodby. Tiež do vonkajších priestorov, napríklad ku vchodu do domu a pod. Ich nalepenie je jednoduché a zvládne to každý.

Polepiť možno skrinky a ďalší nábytok, obklady na stene, rôzne hladké dosky, sklo, zrkadlá... Ich povrch je potrebné najprv očistiť a odmastiť. Ak by ste chceli fóliu s imitáciou mramoru nalepiť na stenu, hrubú omietku je potrebné najprv obrúsiť a nalakovať alebo zatrieť vhodnou farbou, ktorá vytvorí kryciu vrstvu.

Rôzne typy mramorových samolepiacich fólií

Vyberať môžete z rôznych šírok – 45 cm, 67,5 cm a 90 cm. Dĺžka záleží na vás, odrežeme vám fóliu na mieru. Tiež je k dispozícii niekoľko druhov mramoru rôznej štruktúry i farieb. V ponuke je tiež mnoho ďalších druhov fólií, napríklad imitácia dreva, obkladačiek alebo jednofarebné fólie, ktoré jednoducho skombinujete so všetkými ostatným.

Čo je u nás nového

Black Friday a zľavy až 50 %Tak konečne. Black Friday a zľavy sú tu! A potrvajú viac ako týždeň. Počas neho máte možnosť ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním