Menu
0
0

Fototapety na stenu more

Kto by nechcel mať z okna výhľad na more. Palmy, pláže, svieži vietor vo vlasoch a piesok medzi prstami. Pohodlne sa usaďte do kresla alebo na gauč a užívajte si zaslúžený odpočinok. 

Fototapety more patria medzi často volené motívy, či už ich vyberáte do obývacej izby alebo spálne. Milujete azúrovo modrú oblohu alebo sa radšej kocháte západom slnka na pláži? Záleží len na vás, akým častiam dňa dáte prednosť.

Navyše, more môžete pokojne "pustiť" aj do detských izbičiek. Do dievčenského kráľovstva skvele zapadne morská víla Ariel alebo ďalšie morské panny. Chalani zajasajú nad tapetou s pirátmi alebo podmorským svetom, a ak hľadáte motív do izby pre súrodencov, potom sa vám bude hodiť tapeta Hľadá sa Nemo. Vďaka dverovým tapetám dostanete vlny dokonca aj na dvere.

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním