Menu
0
0

Zámocké tapety na stenu

Luxusné zámocké tapety / vzory na stenu potešia každého, kto má dostatok odvahy a túžbu vytvoriť v byte zámockú atmosféru. Tieto tapety sa hodia taktiež do rôznych salónikov, do reprezentatívnych miestností v komerčných budovách, do historických stavieb. V ponuke sú farebne výrazné vzorované tapety, ale taktiež veľmi jemné odtiene, takže pokiaľ vás tento štýl láka, isto si vyberiete.
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Vlastnosti luxusných zámockých tapiet

  • Vysoká kvalita
  • Zámocká atmosféra
  • Jednoduché nalepenie
  • Stálofarebnosť
  • Dlhá životnosť

Lepenie je hračka

Rady, ako nalepiť tapetu, nájdete v článku. Podľa návodu to iste zvládnete, avšak nezabudnite na penetráciu. Jej aplikácia je veľmi dôležitá. Prečo, to sa dočítate v ďalšom článku o penetračných náteroch. Po použití kvalitného lepidla budete so zámockými tapetami isto spokojní. Ich dlhá životnosť a nevybledávajúce farby sú samozrejmosťou.

Skúste si prehliadnúť taktiež tapety Esprit alebo pruhované či s ornamentami. Milovníkov starých časov potešia aj retro tapety, ktorých využitie nájdete v obývačke, spálni i chodbe.

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním