Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Tapety na stenu a stenu - Paríž

Boli ste niekedy v Paríži? Chcete si ju stále niečím pripomínať? Nie je nič ľahšie, než si zaobstarať tapetu na stenu Paríž. Tapeta s týmto mestom i jeho dominantou Eiffelovou vežou vnesie do vášho interiéru nádych romantiky. A ak ste Paríž nikdy nenavštívili, bude vám tapeta potrebné pripomínať váš cieľ, že sa tam raz chcete pozrieť. Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
ZADARMO*!
Zobraziť filtre

Vlastnosti tapety na stenu Paríž

  • Kvalitné materiály
  • Originálne motívy
  • Moderný dizajn

Vhodné do domácností aj kaviarní

Táto tapeta nehýri farbami, odtiene sú väčšinou čiernobiele alebo hnedobiele. Hodí sa vďaka tomu do väčšiny interiérov a tiež napríklad do kaviarní, reštaurácií, čajovní, knižníc a podobne. Podobnú tematiku nesú tiež tapety na stenu New York či Londýn. Ponúkame však aj ďalšie motívy, napríklad kvetinové vzory, príroda alebo pruhy.

Jednoduché nalepenie tapety Paríž

Tapety na stenuvliesové alebo papierové a zvládnete nalepiť sami podľa priloženého návodu. Nezabudnite objednať aj kvalitné lepidlo a penetráciu, pretože stenu je vhodné pred lepením napenetrovať, aby na stene lepšie držala.

Čo je u nás nového

Black Friday a zľavy až 50 %Tak konečne. Black Friday a zľavy sú tu! A potrvajú viac ako týždeň. Počas neho máte možnosť ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním