Menu
0

Tapety na stenu a stenu - imitácia dreva

Okrem tapiet s mnohými rôznymi motívmi ponúkame tapety s imitáciou dreva. Stačí pár chvíľ, a podľa návodu na nalepenie tapety razom zmeníte imidž miestnosti. Vyberať môžete z rôznych druhov "drevených dosiek", pričom nechýba ani imitácia starých drevených obkladov. V ponuke tiež nájdete tapetu s imitáciou dreva, ktoré je prichystané na kúrenie. Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Tapety na stenu drevo i ďalšie motívy

Podľa materiálu môžete voliť tapety papierové, vliesové či dokonca umývateľné vinylové, ktoré sa hodia aj do miestností so zvýšenou vlhkosťou. Doprajte si tak štýlové vybavenie domu alebo chalupy a zmeňte svoj interiér na nepoznanie. Na rozdiel od skutočných drevených obkladov môžete tapetu ľahko odstrániť a múr "obložiť" iným druhom dreva.

Podobným produktom potom sú tapety s imitáciou kameňa alebo tehlových obkladov. Iným šálkou kávy potom sú napríklad pruhované tapety alebo s kvetinovými motívmi. Pre milovníkov mestských námetov ponúkame treba tapety s Eiffelovkou alebo New Yorkom. Ako doplnok k týmto produktom možno zakúpiť tiež treba samolepiace dekoráciu na stenu.

Tapety s imitáciou dreva sú odolné a na stene skvele drží vďaka kvalitným lepidlám. Pred nalepením nezabudnite múr napenetrovať.

Čo je u nás nového

Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Je to tu! Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Tak konečne. Black Friday a ...
Heuréka Dni dopravy zdarmaVianoce sa blížia a obľúbená akcia je opäť tu. Nakupujte od 13. 11. do 15. 11. v našom ...

Poradíme s tapetovaním

Zobraziť všetky novinky