Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Lacné fototapety na stenu

Obzeráte sa po dekoračných predmetoch do domácnosti, ale nechce sa Vám za ne príliš míňať peniaze? Vyberte si niektorý kúsok z ponuky lacných fototapiet na stenu. Za pár centov tak oživíte interiér behom niekoľkých minút. Akčné ceny trvajú vždy obmedzenú dobu, preto neváhajte. Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
ZADARMO*!
Zobraziť filtre
Obrazová fototapety dverné FT 1508 Ruže
4-6 dní
Obrazová fototapety dverné FT 1508 Ruže
18.28 € 17.36 €

Vlastnosti lacných fototapiet na stenu

  • Prvotriedna kvalita
  • Odolnosť proti odretiu
  • Stálofarebnosť
  • Jednoduchá aplikácia
  • Skvelá priľnavosť
TIP: Prezrite si kategórie ďalších bytových dekorácií, napríklad záclon či závesov či obrusov, a možno nájdete rovnaké motívy, ako na fototapete.

Jednoduché nalepenie fototapety

Nalepiť fototapetu na stenu alebo na dvere nie je tak ťažké, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Pomôže Vám náš návod. Len je treba zvoliť to správne lepidlo, ktoré vyberáte podľa materiálu tapety. Väčšina je ich papierových, niektoré sú vliesové. V našej ponuke nájdete teda lepidlá na papierové i vliesové tapety.

Motívy fototapiet môžu byť rôzne – kvety, zvieratá a mnoho iných. Niektoré sú určené na dvere alebo na chladničku. Pokiaľ si z akčnej ponuky nevyberiete, skúste si prezrieť ostatné produkty. Predávame tiež široký sortiment tapiet na stenu a samolepiacich dekorácií.

Čo je u nás nového

Black Friday a zľavy až 50 %Tak konečne. Black Friday a zľavy sú tu! A potrvajú viac ako týždeň. Počas neho máte možnosť ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním