Menu
0

Vinylové tapety na stenu

Vinylové tapety na stenu sú vyhľadávané pre svoju vodeodolnosť. Tieto tapety sa hodia do kuchýň, kúpeľní, chodieb, chát a chalúp. Preto je aj výber vzorov tomuto podriadený. Vzory imitujú kachle, kachličky, tehlové a kamenné múry, korok, rôzne obklady aj abstraktné vzory.

Vinylové tapety ako dekorácia Vašej kúpeľne

Vinylová tapeta je vyrábaná z umelej hmoty a celulózy. Sú veľmi odolné proti vlhkosti a oteru. Dobre izolujú teplo. Optimálne prekrývajú nerovnosti stien, pre túto vlastnosť sú neprekonateľné. Životnosť vinylovej tapety je 10 - 15 rokov.
 

Lepenie vinylových tapiet

Lepenie vinylovej tapety je nasledovné: pás tapety sa rozmotá a natrie rubová strana dostatočným množstvom lepidla, odporúčame lepidlo Metylan instant špeciál alebo Euro 3000 vinyl alebo lepidlo Euro 3000 100g. Lepidlo sa nechá 3 minúty pôsobiť a tapeta sa môže preložiť. Po 3 minútach sa pás tapety lepí od stropu na stenu a vyhladzuje sa kefou alebo stierkou na stenu. Prebytočné lepidlo sa zotrie špongiou alebo vlhkou handrou.

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Čo je u nás nového

Magazín tapetára: inšpirácie, (nielen) keď vám dôjdu nápadyPoznáme to všetci. Máme pocit, že by náš byt potreboval oživiť. Vymeniť zastaralý nábytok, ...
Čas na dovolenku. A taktiež na rekonštrukciu detskej izbyKedy inokedy prerobiť detskú izbu než práve cez prázdniny? V novom školskom roku sa deťom ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním