Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Tapety na stenu futbalové

Pre malých aj veľkých športovcov ponúkame tapety s futbalovými motívmi. Vyzdobia každú chlapčenskú izbu, ktorú obýva futbalista alebo aspoň futbalový fanúšik. Tapety môžu byť vliesové alebo papierové, vždy sú však vysoko kvalitné a Vašim ratolestiam urobia isto radosť. Dievčatá zasa zrejme ocenia iný druh dekorácie, takže môžete zabrúsiť tiež medzi dievčenské tapety.

 Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
ZADARMO*!
Zobraziť filtre

Vlastnosti futbalových tapiet na stenu

  • Kvalita

  • Originalita

  • Priaznivé ceny

  • Jednoduché nalepenie

  • Dlhá životnosť

  • Športové motívy

Originálne dekorácie detskej izby - rýchlo a lacno

Futbalovú tapetu nalepíte jednoducho podľa návodu, len si vyberte ten správny podľa materiálu - postup pre lepenie vliesovej alebo papierovej tapety. Rovnako tak lepidlo – vyberajte to, ktoré je určené pre vlies alebo papier. Pre ďalšie bytové doplnky vhodné pre deti mrknite na detské tapety alebo samolepiace dekorácie. Do ďalších miestností potom vyberajte zo širokej ponuky ostatných tapiet na stenu.

Čo je u nás nového

Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Obľúbené 3D vinylové panely máme opäť na sklade. Vyberiete si?3D obkladové dekoratívne panely vyrobené z PVC sú často používaným doplnkom pri renovácii ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním