Menu
0

Tapety na stenu - grafity

Nádych zakázaného, túžba po rebelstve a adrenalíne. To všetko k teenegerskému veku patrí. Tak sa na chvíľku osloboďte od konvencií a prekvapte svoje dospievajúce deti, že máte pochopenie pre ich záľuby. Nakoniec, lepšie tapety na stenu s grafitmi v študentskej izbe, než skutočné nelegálne maľby na zakázaných miestach, no nie?
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Vlastnosti tapiet grafity

  • Kvalitné materiály
  • Jednoduché nalepenie
  • Moderný štýl
  • Stálosť farieb
  • Jednoduché odstránenie

Ďalšie motívy tapiet na stenu

Pokiaľ si týmto motívom netrúfate polepiť celú stenu, alebo to z technických dôvodov nie je možné, izbu oživíte aj aplikáciou bordúry, ktorú v ponuke taktiež nájdete. Okrem motívov grafity sa v ponuke nachádzajú aj ďalšie rebelské námety, napríklad tapeta s lebkou. Aby však tejto tématiky nebolo v izbe príliš, môžete tapetu grafity nakombinovať s inými tapetami, napríklad jednofarebnými alebo s jemným vzorom.

V našom e-shope kúpite mnoho ďalších tapiet na stenu, ako pre najmenšie ratolesti do detskej izby, tak aj do obývačky, kuchyne, spálne, chodby atď. Za pozornosť stoja aj tapety s imitáciou tehál, kameňa či dreva alebo s motívom miest - Londýn, New York, Paríž.

 

Čo je u nás nového

Magazín tapetára: inšpirácie, (nielen) keď vám dôjdu nápadyPoznáme to všetci. Máme pocit, že by náš byt potreboval oživiť. Vymeniť zastaralý nábytok, ...
Čas na dovolenku. A taktiež na rekonštrukciu detskej izbyKedy inokedy prerobiť detskú izbu než práve cez prázdniny? V novom školskom roku sa deťom ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním