Menu
0

Samolepiace dekorácie na stenu dinosaurus

Ak Vás potomok „ulietava“ na dinosauroch, kúpte mu do izbičky samolepku na stenu s motívom tohto pravekého zvieraťa. Deťom spríjemní deň, hru alebo učenie a večer zaspávanie. Samolepiace dekorácie sú ideálnou možnosťou, ako rýchlo a lacno oživiť akýkoľvek priestor, kam si napríklad netrúfate s tapetou.
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Vlastnosti samolepiek na stenu s dinosaurami

  • Špičková kvalita
  • Originálna detská dekorácia
  • Veselé farby
  • Obľúbené motívy
  • Jednoduché nalepenie
  • Možnosť odstránenia bez poškodenia omietky

Originálne oživenie detskej izby

K nalepeniu samolepiek žiadne lepidlo nepotrebujete. Sú opatrené lepivou stranou, z ktorej stačí odlúpiť kryciu vrstvu. Nálepky na stene dobre držia a neodlupujú sa. A ak ich budete chcieť odlúpiť, ide to jednoducho bez poškodenia omietky.

Dinosaury nájdete tiež na fototapetách. Ďalej si môžete vyberať samolepiace dekorácie s ďalšími zvieratami, napríklad s mačkami, vtákmi či motýľmi. V našom e-shope tiež zakúpite široký sortiment tapiet do detskej izby.

Čo je u nás nového

V štátny sviatok budeme mať zatvorenéV pondelok 28. 10. 2019 oslavíme v Českej republike sviatok Deň výročia vzniku samostatného ...
Nájdite si čas na tapety aj na FacebookuChcete mať pravidelný prísun toho, čo je u nás vo svete tapiet nové, a vládnete svetu ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním