Menu
0
0

Samolepiaca fólia renovačné šírka 67,5 cm s imitáciou dreva

Samolepiace renovačné fólie sú určené najmä na rýchlu a lacnú obnovu starého nábytku, ktorý je stále funkčný, avšak stratil už svoju pôvodnú krásu. Po oblepení dvierok a potrebných plôch budú skrine či kuchynská linka opäť ako nové. Vykúzlite tak nový nábytok za pár korún.

Nebojte sa samolepiace fólie použiť napríklad na:

  • dvere,
  • kuchyňskú linku,
  • skrine,
  • police,
  • stoly.
 Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Samolepiace fólie na nábytok

Fólie na nábytok sa vyrábajú v rôznych rozmeroch i odtieňoch. Ide o imitáciu niekoľkých druhov driev – jaseň, čerešňa, hruška, dub, orech, borovica a mnoho ďalších. Oživte tak zašlé alebo ubúchané skrine či dvere a interiér vášho bytu rozhodne prekukne. A čo viac – ak sa rozhodnete pre zmenu, fóliu jednoducho odlúpnete a nalepíte novú. Fólie na nábytok sú vodeodolné, možno ich teda použiť aj v kúpeľni či okolo drezu.

Jednoduché nalepenie fólií na nábytok

Lepenie fólií je jednoduché. Dôležité je zvoliť si vhodný rozmer. Okrem šírky 67,5 cm ponúkame tiež fólie v šírkach 45 cm a 90 cm. Dĺžku objednávajte na mieru po starostlivom premeraní. Plochy nábytku nezabudnite dobre očistiť, prípadne odmastiť. Potom odlepte ochrannú vrstvu z fólie a pomaly nalepte na potrebné miesto. Pre ľahšiu aplikáciu je možné použiť pomôcky.

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním