Menu
0

Tapety na stenu mačky

Mačky na mnoho spôsobov môžete mať vo svojej izbe na stene. Tapety s týmito domácimi miláčikmi máme v ponuke v čiernobielom aj farebnom prevedení. Nechýba ani fototapety a samolepiace dekorácie. Rozveseľte svoju domácnosť, či už doma nejakú tú mačku chováte alebo nie. Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre

Vlastnosti tapiet s mačkami

  • Kvalitné materiály s dlhou životnosťou
  • Neblednúce farby
  • Jednoduché nalepenie
  • Jednoduché odstránenie
  • Rôzne typy a rozmery dekorácií

Dlhá životnosť s kvalitnými lepidlami

Môžete zakúpiť vliesové aj papierové fototapety v rôznych variantoch - jednodielne alebo viacdielne. Nezabudnite na správne lepidlá, ktoré sa vyberajú podľa materiálu - na vliesové, vinylové alebo papierové tapety. Ak viete, že budete lepiť viac tapiet z rozdielnych druhov materiálu, môžete si zaobstarať univerzálne lepidlo.

Nalepenie je ľahké; mrknite na naše postupy a s nimi to bude určite hračka. Vyberte si ten správny návod pre nalepenie vliesové alebo papierové tapety.

Okrem tapiet mačky u nás nájdete ďalšie živočíchy - motýle, africké zvieratá, alebo ďalšie prírodné námety. Medzi samolepiacimi dekoráciami potom nájdete ďalšie druhy nálepiek, napríklad s ďalšími zvieratami alebo rastlinami.

Čo je u nás nového

Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Je to tu! Black Friday a ZĽAVY viac ako 50 % už čakajú na vás!Tak konečne. Black Friday a ...
Heuréka Dni dopravy zdarmaVianoce sa blížia a obľúbená akcia je opäť tu. Nakupujte od 13. 11. do 15. 11. v našom ...

Poradíme s tapetovaním

Zobraziť všetky novinky