Menu
0
0

Samolepiace dekorácie na stenu mestá

Do Londýna alebo do Paríža? Nemusíte kupovať letenku a môžete sa tam vydať virtuálne pomocou samolepiek na stenu s mestami. Ozdobte si spálňu, teenagerskú izbu alebo obývačku Eiffelovkou alebo Sochou slobody a pripomeňte si tak vzácne okamihy, ak ste na tých miestach už boli. Samolepiace dekorácie sú vyrobené z kvalitných materiálov s neblednúcimi farbami.

 

 

 Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Vlastnosti samolepiek na stenu mestá

  • Kvalitné materiály s vynikajúcou priľnavosťou
  • Originálny vzhľad
  • Moderný štýl
  • Jednoduché nalepenie
  • Rýchla premena interiéru
  • Možnosť jednoduchého odlepenia

 

Jednoducho a rýchlo

Samolepiacu dekoráciu zvládne nalepiť každý. Stačí odlepiť kúsok spodnej krycej vrstvy na jednom okraji nálepky, priložiť ku stene a za postupného pritlačovania lepiacej plochy ku stene pomaly odlepovať kryciu vrstvu. Vzduchové bublinky možno vytlačiť rukou alebo plastovou stierkou smerom od stredu k okrajom. Samolepky výborne držia a v prípade potreby je jednoduché ich odlepiť bez poškodenia omietky. Lepte ich na steny, dvierka od skríň alebo kuchynskej linky, zrkadlá, okná, keramické obklady.

Okrem mestských námetov u nás nájdete tiež napríklad nálepky s kvetmi, graffiti alebo ďalšie lacné dekorácie. Za pozornosť stoja taktiež samolepiace hodiny. S motívmi veľkých miest sa môžete stretnúť i na tapetách – ponúkame tapety s Londýnom, New Yorkom alebo Parížom.

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním