Menu
0
0

Detské fototapety do izbičky na stenu

Fototapety sa skvelo hodia ako dekorácia do detských izieb. Zo širokého výberu farebných motívov ľahko vyberiete fototapetu pre dievčatá aj chlapcov.

Detské fototapety do izbičiek vám pomôžu vytvoriť z obyčajnej miestnosti to pravé kráľovstvo pre malú princeznú i úkryt pre staršieho školáka. Nenechávajte deťom len biele steny. Svet je farebný, tak ho dostaňte aj do ich izby. Podporte detskú fantáziu pomocou tapety s vílami, vesmírnym svetom alebo využite vyobrazenia populárnych postavičiek Disney, obrázky áut, princezien alebo fototapetu Spidermana. Rovnako ako ostatné klasické fototapety na stenu sú aj niektoré detské fototapety v 3D prevedení.

Fototapety s detskými a rozprávkovými motívmi môžete nalepiť aj do škôlok, školských družín a detských kútikov v reštauráciách či penziónoch. 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre
3D Fototapeta Fifi + lepidlo zadarmo
4-7 dnů
3D Fototapeta Fifi + lepidlo zadarmo
69.96 € 66.25 €

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním