Menu
0

Detské fototapety do izbičky na stenu

Fototapety sa skvelo hodia ako dekorácia do detských izieb. Zo širokého výberu farebných motívov ľahko vyberiete fototapetu pre dievčatá aj chlapcov.

Detské fototapety do izbičiek vám pomôžu vytvoriť z obyčajnej miestnosti to pravé kráľovstvo pre malú princeznú i úkryt pre staršieho školáka. Nenechávajte deťom len biele steny. Svet je farebný, tak ho dostaňte aj do ich izby. Podporte detskú fantáziu pomocou tapety s vílami, vesmírnym svetom alebo využite vyobrazenia populárnych postavičiek Disney, obrázky áut, princezien alebo fototapetu Spidermana. Rovnako ako ostatné klasické fototapety na stenu sú aj niektoré detské fototapety v 3D prevedení.

Fototapety s detskými a rozprávkovými motívmi môžete nalepiť aj do škôlok, školských družín a detských kútikov v reštauráciách či penziónoch. 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorka
úplne zadarmo!
Zobraziť filtre
3D Fototapeta Fifi + lepidlo zadarmo
4-6 dní
3D Fototapeta Fifi + lepidlo zadarmo
67.16 € 38.00 €
3D Fototapeta Waybuloo + lepidlo zadarmo
4-6 dní
3D Fototapeta Waybuloo + lepidlo zadarmo
67.16 € 38.00 €

Čo je u nás nového

Magazín tapetára: inšpirácie, (nielen) keď vám dôjdu nápadyPoznáme to všetci. Máme pocit, že by náš byt potreboval oživiť. Vymeniť zastaralý nábytok, ...
Čas na dovolenku. A taktiež na rekonštrukciu detskej izbyKedy inokedy prerobiť detskú izbu než práve cez prázdniny? V novom školskom roku sa deťom ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním