Menu
0
0

Tapety na stenu - pruhy

Pruhy sú klasika. Pruhované tapety tu boli vždy. Prúžky úzke, široké, pravidelné, nepravidelné, zvlnené, farebne kontrastné či tón v tóne. Pokiaľ potrebujete miestnosť opticky rozšíriť, zvoľte vodorovné pruhy, ak ju chcete opticky zvýšiť, vyberte šikmé alebo nepravidelné pruhy. Nechýbajú ani pestrofarebné tapety pre deti.
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Zobraziť filtre

Vlastnosti tapiet na stenu s pruhmi

  • Na výber z mnohých typov a farieb
  • Kvalitné materiály
  • Jednoduché nalepenie
  • Cenová dostupnosť
TIP: Nikde nie je napísané, že musíte tapety lepiť len v zvislom smere. Skúste pozdĺžne lepenie, kedy získate vodorovné pruhy (ale radšej nie do nízkych miestností, to by na Vás "padali" stropy).  Alebo šikmé lepenie či kombinácie uvedených smerov.

Kombinujte pruhované tapety s ďalšími

Okrem tapiet s výraznými farebnými pruhminájdete v tejto kategórii tiež jednofarebné tapety s jemnou pruhovanou štruktúrou. S tými prvými ich môžete smelo kombinovať, ak objavíte rovnaký alebo iný vhodný odtieň. Ďalšie produkty podobného štýlu nájdete v oddelení retro alebo kvetinových tapiet. Alebo vyberajte medzi ostatnými tapetami na stenu, ktorých máme nepreberné množstvo. Čo takto imitácia tehál, dreva alebo kameňa?

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním