Menu
0
0

Záclony s 3d potlačou kvetín, prírody

Nemáte radi studenú jeseň a výhľad z okna na blatisté ulice? So záclonami s kvetinovými vzormi a motívmi prírody môžete mať výhľad na rozkvitnutý záhon alebo jazero pod horami po celý rok.

Jednokusové záclony s farebnou 3D potlačou kvetín a prírody DIMEX LINE českej výroby sú strihané na mieru a obšité. Nemusíte riešiť, ako zamedziť štiepeniu krajov textílie, pretože domov si prinesiete hotový výrobok, ktorý jednoducho zavesíte, a ihneď rozžiari okná vo vašej domácnosti. Kvalitná sublimačná technika tlače navyše nanáša farbu do textílie tak, že sa nevymýva, aj keď sa záclony perú na šetrný program v práčke.

 Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Nie ste si istí
výberom tapety?
Zašleme vám vzorku
ZADARMO*!
Zobraziť filtre

Nariaste si záclonu s kvetinami, ako sa vám páči

Každá z našich kusových záclon je vybavená rasiacou páskou. Na ňu pripevníte háčiky, ktoré potom nasadíte do koľajníc garniže. Zvlnením textílie docielite 3D efektu, vďaka ktorému budú motívy vyzerať ako živé.

Aby bol váš interiér nielen v chladnej jeseni a studenej zime ešte útulnejší, vyberte si k moderným záclonám tiež ladiace vankúše alebo obrusy z našej štýlové ponuky.

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním