Menu
0
0

Lacné papierové tapety

Premýšľate, ako v oblasti dekorovania interiéru čo najviac ušetriť? Lacné papierové tapety sú ideálnym riešením. Vašu izbu tak môžete oživiť už za čiastky pohybujúce sa okolo pár eur. Tapetujte celé miestnosti, alebo len časti stien. Hodia sa do obývacej či detskej izby, spálne, jedálne, prípadne na chodbu. Pred lepením odporúčame steny napenetrovať. Viac podobných výrobkov nájdete medzi ostatnými papierovými tapetami.

   Čítať ďalej 

  Nechajte sa inšpirovať
  Inšpirácia a trendy
  v novom magazínu
  Zobraziť filtre

  Vlastnosti lacných papierových tapiet

  • Kvalitné materiály
  • Rôzne farby a vzory
  • Veľmi nízke ceny
  • Rýchla premena interiéru

  Najlacnejšie interiérové dekorácie

  Papierové tapety sú lacné a vo výpredaji ich získate ešte lacnejšie. Hodia sa predovšetkým pokiaľ v domácnosti bývajú malé deti – ak by sa náhodou postili do umeleckého tvorenia a tapetu ozdobili fixkou alebo perom, nebude Vás to tak mrzieť. Táto stenová dekorácia sa dá doplniť bordúrami.

  Lepte ich pomocou návodu a nezabudnite na kvalitné lepidlo. O niečo luxusnejšie produkty, čo sa týka materiálu, potom nájdete medzi lacnými vliesovými tapetami, prípadne mrknite na vinylové.

  Čo je u nás nového

  Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
  Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
  Zobraziť všetky novinky

  Poradíme s tapetovaním