Menu
0
0

KT21-9709 Moderná tapeta Wood'n Stone imitácia kamenné múry

KT21-9709 Moderná tapeta Wood'n Stone imitácia kamenné múry
KT21-9709 Moderná tapeta Wood'n Stone imitácia kamenné múryKT21-9709 Moderná tapeta Wood'n Stone imitácia kamenné múryKT21-9709 Moderná tapeta Wood'n Stone imitácia kamenné múryKT21-9709 Moderná tapeta Wood'n Stone imitácia kamenné múry
Rozmer: 53 cm x 10,05 mKatalógové číslo: KT21-9709
4-7 dnů
Bežná cena:
21.67 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 60 €

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Popis produktu

Farba:čiernahnedá
Vzor:kameňtehlaprírodný
KT21-9709 Moderná tapeta Wood'n Stone imitácia kamenné múry

Tapeta na stenu vliesová moderné z kolekcie Wood'n Stone

Rozmery role: 53 cm x 10,05 m
Prestrih: 64 cm
Tapeta imituje kamennú stenu s čiernymi škárami, kamenné tehličky veľkosti cca 8 až 13 x 5 cm
Farba: hnedo-čierna

Tapety na stenu nemeckej značky AS-Creation sa vyznačujú špičkovou kvalitou a spracovaním. Samotná firma AS-Creation pôsobí na celosvetovom trhu už niekoľko desaťročí a jej výrobky sú zárukou kvality. Ich vzory sa riadi najnovšími trendmi a v širokej palete vzorov si vyberie naozaj každý.


Táto kategória tapiet je vyrobená z non-Wonen vliesového materiálu s prídavkom polymérového spojiva s plastickou štruktúrou povrchu. Táto štruktúra dáva tapetám pružnosť a pevnosť. Tento materiál (Vlies) sa dá bezpochyby označiť u tapiet za revolučný. Pri lepení sa nezmršťuje, uľahčuje samotné lepenie a to tým, že lepidlo sa nanáša iba na stenu a nie na samotnú tapetu ako bolo predtým pri papierových tapiet. Preklenuje jemné trhliny v podklade - ideálne pre rekonštrukcie bytov v panelových domoch. Ako každé tapety tvorí tepelnú a zvukovú izoláciu.

Samotné odstraňovanie tapiet je veľmi jednoduché a efektívne, už žiadne máčanie vodou a škrabanie ako pri papierových tapiet. Tu stačí tapetu iba stiahnuť a to bezo zvyšku priamo zo steny. Pri použití odporúčaného lepidla toto lepidlo zostáva na samotnej tapete a samotná múr zostáva čistá.

Radi Vám pošleme vzorku tapety zadarmo.

 

Súvisiace produkty

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní