Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

53308 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm

53308 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm
53308 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm53308 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm
Rozmer: 10,05 m 70 cmKatalógové číslo: 53308
4-6 dní
Bežná cena:
58.40 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 80 €
  • ZDARMA lepidlo na nalepenie objednaných tapet

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Nie ste si istí výberom tapety?
Zašleme vám vzorku ZADARMO*

Popis produktu

Farba:hnedákrémová
Vzor:retrografickýjednofarebný

Rozmery role: 70 cm x 10,05 m
Prestrih-opakovanie vzoru: 64 cm (zaručene odstrihnú 3 pásy o celkovej šírke 210 cm - šírka steny)

Skladom 1 kus, expedície možná ihneď, ďalšie kusy 4-6 dní.

Cena je za celú úlohu - cca 7 metrov štvorcových
Farba: luxusné svetle hnedo škrabanie vzhľad. Cik cak krémové linky

Vliesová umývateľná luxusné tapeta - je vyrobená zo špeciálnej buničiny a polyesterových vlákien s prídavkom polymérového spojiva. Táto štruktúra dáva tapete pružnosť, pevnosť a znižuje hluk o 30 percent.
 

Luigi Colani navrhol pre Marburg tapety na stenu, ktoré kombinujú technológie a prírodu mimoriadnym spôsobom. Tapety Colani Vision sa pohrávajú s dizajnom kriviek a hrou odlesku. Farby zdržanlivo jemné prechádzajú do matnej zlatej a zelenej, pripomínajúce zoxidovanú meď. Kvalitné spracovanie materiálu a dizajnu poskytuje tapetám dlhú životnosť. Tapety na stenu Colani Vision predstavujú luxusné a jedinečný dizajn pre váš interiér!

 

Táto kategória tapiet je vyrobená z non- Wonen vliesového materiálu s prídavkom polymérového spojiva s plastickou štruktúrou povrchu. Táto štruktúra dáva tapetám pružnosť a pevnosť. Tento materiál (Vlies) sa dá bezpochyby označiť u tapiet za revolučný. Pri lepení sa nezmršťuje, uľahčuje samotné lepenie a to tým, že lepidlo sa nanáša iba na stenu a nie na samotnú tapetu ako bolo predtým pri papierových tapiet. Preklenuje jemné trhliny v podklade - ideálne pre rekonštrukcie bytov v panelových domoch. Ako každé tapety tvorí tepelnú a zvukovú izoláciu.

Samotné odstraňovanie tapiet je veľmi jednoduché a efektívne, už žiadne máčanie vodou a škrabanie ako pri papierových tapiet. Tu stačí tapetu iba stiahnuť a to bezo zvyšku priamo zo steny. Pri použití odporúčaného lepidla toto lepidlo zostáva na samotnej tapete a samotná múr zostáva čistá.


Nezabudnite na lepidlo. Odporúčame kvalitné lepidlá: Metylan direct vlies alebo Euro 3000 vlies alebo Profi lepidlo GTV.
Tapetárske pomôcky nájdete aj v našej ponuke.

Ako tapetovať? Odkaz TU .

   Bytovým dizajnérom možno poskytnúť vzorku zadarmo, ale naozaj malý kúsok.    A3A

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €U vás doma nasledujúci pracovný deň
1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní