Menu
0
0

53117 Luxusné vliesová kovová tapeta na stenu La Veneziana, veľkosť 10,05 mx 53 cm

53117 Luxusné vliesová kovová tapeta na stenu La Veneziana, veľkosť 10,05 mx 53 cm
53117 Luxusné vliesová kovová tapeta na stenu La Veneziana, veľkosť 10,05 mx 53 cm53117 Luxusné vliesová kovová tapeta na stenu La Veneziana, veľkosť 10,05 mx 53 cm53117 Luxusné vliesová kovová tapeta na stenu La Veneziana, veľkosť 10,05 mx 53 cm
Rozmer: 10,05 m 70 cmKatalógové číslo: 53117
4-7 dnů
Bežná cena:
25.75 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 60 €

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Popis produktu

Farba:hnedášedá
Vzor:klasickýgrafickýrozvlněnýklikihákyštuka

Rozmery role: 53 cm x 10,05 m - cena je za celú rolu
Prestrih-opakovanie vzoru: 0 cm (zaručene odstrihnú 3 pásy o celkovej šírke 159 cm - šírka steny)

Farba: šedý matný podklad s hnedým škrabaním

Vliesová umývateľná luxusné tapeta - je vyrobená zo špeciálnej buničiny a polyesterových vlákien s prídavkom polymérového spojiva. Táto štruktúra dáva tapete pružnosť, pevnosť a znižuje hluk o 30 percent.

Tapety La Veneziana zachytávajú čaro talianskeho dizajnu v jeho modernej podobe. Kolekcia tapiet na stenu je zosobnením vznešenosti, dôstojnosti a modernosti. Vzory tapiet predstavujú kombináciu arabesky a apriórneho motívu damasku. Farebná škála dokonale korešponduje s matne kovými kontrasty a patinou, pripomínajúce svojím vzhľadom krásu benátskych palácov. Tapety z kolekcie La Veneziana prináša luxus do vášho interiéru!
 

Táto kategória tapiet je vyrobená z non- Wonen vliesového materiálu s prídavkom polymérového spojiva s plastickou štruktúrou povrchu. Táto štruktúra dáva tapetám pružnosť a pevnosť. Tento materiál (Vlies) sa dá bezpochyby označiť u tapiet za revolučný. Pri lepení sa nezmršťuje, uľahčuje samotné lepenie a to tým, že lepidlo sa nanáša iba na stenu a nie na samotnú tapetu ako bolo predtým pri papierových tapiet. Preklenuje jemné trhliny v podklade - ideálne pre rekonštrukcie bytov v panelových domoch. Ako každé tapety tvorí tepelnú a zvukovú izoláciu.

Samotné odstraňovanie tapiet je veľmi jednoduché a efektívne, už žiadne máčanie vodou a škrabanie ako pri papierových tapiet. Tu stačí tapetu iba stiahnuť a to bezo zvyšku priamo zo steny. Pri použití odporúčaného lepidla toto lepidlo zostáva na samotnej tapete a samotná múr zostáva čistá.


Nezabudnite na lepidlo. Odporúčame kvalitné lepidlá: Metylan direct vlies alebo Euro 3000 vlies alebo Profi lepidlo GTV.
Tapetárske pomôcky nájdete aj v našej ponuke.

Pred tapetovaním penetrujte múr. Zjednodušíte si tak prácu s tapetovaním a
tapety dlhšie vydrží na stene. Penetráciu zakúpite v našom e-shope.

Neviete si rady s tapetovaním?
Návod alebo volajte na telefón: 608 813 756

Bytovým dizajnérom možno poskytnúť vzorku zadarmo, ale naozaj malý kúsok

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní