Menu
0
0

270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm

270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm
270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm
Rozmer: 30,5 x 30,5 cmKatalógové číslo: 270KT3000AInformácie o skladovosti: expedice do 48 hodin
skladom
Bežná cena:
20.79 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 60 €

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Popis produktu

270KT3000A D-C-FIX samolepiaci obklad na steny z PVC rustikálny dub, samolepiace kachličky, PVC dlaždice, veľkosť 30,5 x 30,5 cm

Uvedená cena je za balenie.

Balenie obsahuje 6 ks = 0,56 m², cena za 1 kus teda vychádza na 83,- Kč (samostatne sa ale nepredávajú, min. odber je 0,56 m2)

Rozmer jednej PVC dlaždice: 30,5 x 30,5 cm
Hrúbka dlaždíc: 1,2 mm
Samolepiaci obklad stien má vysoko odolnú ochrannú vrstvu. Vhodné do všetkých interiérov. Odolný a ľahko čistiteľný povrch, vysoká lepiaca sila, jednoduchá a rýchla inštalácia.

Výhody produktu:

- možno použiť priamo na existujúce obklady
- suchá, čistá a bezprašná aplikácia
- nevyžadujú sa žiadne skúsenosti ani odborný personál
- možno rezať ulamovacím nožom
- ľahká váha
- dekoratívne použiť
- moderný design
- hydroizolácia obkladov a škár

Návod na pokládku

Pozor: Aj napriek pravidelným kontrolám nemožno úplne vylúčiť vady materiálu. Pred pokládkou je nutné pri našich obkladoch skontrolovať, či sú z rovnakej šarže a nie sú chybné. Zjavné vady už po pokládke nemožno uznať. Obklady sú čisto dekoratívnym výrobkom bez akejkoľvek stavebno/technickej funkcie.

Príprava: Zmerajte svoju stenu, aby ste určili množstvo materiálu, ktoré budete potrebovať. Pridajte 10% odpadu. Kartónové krabice skladujte minimálne 24 hodín pri izbovej teplote v miestnosti, kde bude prebiehať inštalácia.

1. Požadované náradie: rezací nôž, pravítko, ceruzka, zvinovací meter, voliteľné: stierka, maliarsky valček
2. Príprava podkladu: podklad musí byť čistý, rovný, zbavený prachu, oleja, mastnoty, dier či prasklín a trvalo suchý. Nerovnosti je nutné vyrovnať vhodnou stierkovou hmotou. Na lepenie sú vhodné hladké podklady, ako napr. obklady - kachličky.
Nesmú sa používať: vonku, za rúrami, radiátormi, plynovými varnými doskami s otvoreným ohňom, v miestnostiach so stálym slnečným žiarením (napr. zimné záhrady)
3. Stiahnite podkladový papier: na zadnej strane obkladov je samolepiaca fólia, ktorá prečnieva 2,5 cm hore a vpravo. Stačí odlepiť iba podkladový papier prečnievajúce fólie.
Pomôcky: na prednú a zadnú stranu prečnievajúce fólie nalepte po jednom lepiacom prúžku a lepiace prúžky od seba odtiahnite.
4. Pripevnenie obkladov: umiestnite prvú dlaždicu do ľavého dolného rohu a rovnomerným tlakom ju po celej ploche pevne pritlačte na stenu.
Pomôcka: stierka alebo čistý maliarsky valček. Prilepte dlaždicu hranou k hrane cez presah predchádzajúcej dlaždice, aby ste zaistili      vodotesnosť škár. Pokiaľ je to možné, prečnievajúca fólia by nemala končiť v škárach pôvodných prelepovaných dlaždíc.
5. Rezanie obkladov: ak je to nutné, odrežte obklady na požadovanú veľkosť pomocou pravítka a prejdenia dvakrát alebo trikrát ulamovacím nožom.
6. Utesnenie: utesnite všetky vonkajšie okraje silikónom, najmä vo vlhkých miestnostiach, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosťou. Potom miestnosť dobre vyvetrajte.
7. Čistenie a starostlivosť: obklady čistite ľahkým, bežne dostupným tekutým čistiacim prostriedkom alebo mydlovou vodou a dôkladne ich opláchnite čistou vodou.
Upozornenie: nepoužívajte acetón, technický benzín ani abrazívne čistiace prostriedky či hubky.

Náprava: pomocou plochého predmetu (napr. skrutkovača) sa dostaňte pod obklady, mierne ich nadvihnite a stiahnite zo steny. Zvyšky lepidla je možné odstrániť pomocou odstraňovača etikiet alebo lepidla.
 

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní