Menu
0
0

11-948 Samolepiaca tabuľová popisovacia fólia biela, samolepiaca tabuľa, veľkosť 90 cm x 2 m

11-948 Samolepiaca tabuľová popisovacia fólia biela, samolepiaca tabuľa, veľkosť 90 cm x 2 mOdporúčame
11-948 Samolepiaca tabuľová popisovacia fólia biela, samolepiaca tabuľa, veľkosť 90 cm x 2 m11-948 Samolepiaca tabuľová popisovacia fólia biela, samolepiaca tabuľa, veľkosť 90 cm x 2 m11-948 Samolepiaca tabuľová popisovacia fólia biela, samolepiaca tabuľa, veľkosť 90 cm x 2 m
Rozmer: šíře 90 cmKatalógové číslo: 11948
skladom
Bežná cena:
14.54 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 60 €

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Popis produktu

11-948 Samolepiaca tabuľová popisovacia fólia biela, samolepiaca tabuľa, veľkosť 90 cm x 2 m
 

Popis: Samolepiace popisovacie fólie nahrádza flipcharty a popisovacie tabule. Ideálne do detskej izby ako tabuľa, možnosť zotrieť hubkou.

Samolepiaca fólia je mnohonásobne zapisovateľné a umývateľná. Na popisovacie fóliu používajte popisovače, ktoré sú stierateľné. Možnosť nalepiť na stenu, drevo, nábytok i sklo. Hravosti a fantázii sa medze nekladú. Folie nie je magnetická.

Šírka rolky: 90 cm

Charakteristika: Samolepiace fólie sú šetrné k životnému prostrediu (výroba, spracovanie a likvidácia).

Použité lepidlo neobsahuje rozpúšťadlá. Sú zdravotne nezávadné a dajú sa použiť aj v miestnostiach pre deti. Folie neobsahuje ťažké kovy. Samolepiace tapety sú odolné voči oteru a sú svetlo-stále.

 

Návod nie lepenie D-C-Fix a Gekkofix samolepiacich fólií - samolepiacich tapiet:

 

Samolepiaca fólia sú niekedy nazývané tiež samolepiace tapety, je to vlastne to isté - rovnaký produkt.

Môžete ich lepiť bez použitia lepidla, rýchlo a okamžite. Lepiť možno na všetky hladké, suché a čisté povrchy. Pred lepením povrch očistíte a odmastíte. V prípade, že lepíte na savý povrch, teda omietku, určite použite dve vrstvy hĺbkovej penetrácie, ktorá pripraví povrch pre samotné lepenie.

 

Pomôcky: nožnice alebo odlamovací nôž, pravítko alebo zvinovací meter, ceruzku, savý handra, stierku alebo sadu na lepenie fóliu a vodu.

 

Postup lepenia:

  1. Povrch očistíme a odmastíme. Okenné výplne očistíme čistidlom s alkoholom a necháme oschnúť. Nábytok a lamino čistíme vlhkou handrou.
  2. Najskôr si všetko starostlivo rozmeriame nasucho, dôležité je počítať so smerom vzoru u fóliou s imitáciou dreva. Fóliu môžete strihať, alebo presnejšie je zarezanie odlamovacím nožom podľa kovového prítlačného pravítka.
  3. Pri lepení väčších plôch doporučujeme navlhčení vodou rozprašovačom. Toto neplatí pre zrkadlové samolepiaca fólia, tabuľové fólie, imitácia kovových tapiet, velúrové tapiet. Vodu odporúčame použiť na okenné fólie a fólie s imitáciou dreva.

 

Riaďte sa návodom na rubovej strane fólie.

  1. Odlepte asi 10 cm rubového krycieho papiera a Lepové stranou priložte na polepovanie plochu.
  2. Pomaly a postupne sťahujte krycí papier a stále stierkou alebo hubkou vyhladzujte fóliu. Prípadné bublinky vytlačte do boku. Ak sa Vám fólia náraste alebo pokrivia, opatrne ju stiahnete späť a napnutím opravte a znovu nalepte. Fólia má tzv. "Časovač lepenie", to znamená, že prípadné opravy odlepením môžete vykonávať iba v priebehu niekoľkých minút až desiatok minút. Po niekoľkých hodinách lepidlo pevne priľne a oprava už nie je možná. V prípade polepovanie väčších plôch s nutnosťou napojovanie, odporúčame s prekrytím 5-10 mm. Na krajoch nechajte tapetu presahovať a orežete ju radšej až nakoniec. Pri lepení hrán alebo ohybu a záhybov môžete použiť fén s horúcim vzduchom, ktorý povolí tapetu a môže sa prehnúť a natiahnuť. Ale je potrebné pracovať opatrne, aby nedošlo k nezvratnému poškodeniu fólie.
  3. Môžete použiť aj stierku na dokonale vyhladenie. Všetko potrebné náradie nájdete v našom e-shope.

 

Rada na záver: v prípade, že chcete fóliu odstrániť, nahrejte ju fénom, potom možno ľahko odlepiť. Samolepiace fólie odporúčame čistiť mydlovou vodou alebo saponátom.

 

 

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní