Menu
0
0

Zašleme Vám vzorku ZADARMO

Pozrite sa na tapetu vlastnými očami, bez skreslenia monitora. 

Ponúkame službu zasielania vzorkov zadarmo*

Ak si nie ste istí presnou farbou, prelisom či veľkosťou vzoru tapety a nami ponúkaných produktov alebo máte strach, že monitor môže skresliť skutočnú farbu tapety (čo sa naozaj niekedy deje), dajte nám vedieť a my vám domov zašleme až 5 vzorkov. Ide o vzorky veľkostí cca 10 x 15 cm alebo úzky prúžok 3 x 30 cm pri tapetách s prúžkami. Tento rozmer väčšinou stačí k upresneniu farby a prelisov tapety.

Ktorých tapiet sa to týka?

Vzorky máme k väčšine tapiet na stenu v našej ponuke. Dostupnosť vzorku je vždy uvedená v informáciách k danej tapete. Vzorky fototapiet a samolepiacich dekoráciách nezasielame, pretože to ani technicky nie je možné.

*Akým spôsobom vzorky zasielame?

Vzhľadom k nárastu cien služieb Českej pošty ponúkame zaslanie až 5 vzorkov Českou poštou doporučeným písaním ekonomickým za cenu 4 €. Táto cena je za poštovné a zaslané vzorky ako také. Po dostaní a spracovaní Vašej žiadosti o vzorky Vám bude zaslaný e-mail o prijatí Vašej žiadosti. Tu tiež budete informovaní o spôsobe platby. Pri voľbe platby prevodom na účet Vám budú zaslané platobné podklady.

Bude Vám tiež zaslaný zľavový kód s platnosťou 1 mesiac.
V prípade následného vytvorenia objednávky cez eshop, e-mail, alebo telefonicky Vám bude pri zadaní zľavového kódu odpočítaná hodnota 4 € z Vašej konečnej objednávky. Po odpočítaní hodnoty 4 € z objednávky budú vzorky teda naozaj ZADARMO.

Platba

Platba za vzorky je možná len bankovým prevodom. Informácie k platbe Vám zašleme obratom, akonáhle vyplníte formulár nižšie.
 
Kontaktovať nás môžete:
  • e-mail: tapety-vzorky@seznam.cz
  • tel. číslo: +420 608 861 196, alebo +420 608 813 756
  • formulárom uvedením dolu

Ako prebieha spolupráca s bytovými architektmi?

Spolupracujeme s mnohými designovými štúdiami a bytovými architektmi.
Pre konkrétne informácie volajte na tel.: +420 777 933 164.
 

Napíšte si o vzorku zadarmo