Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Black Friday a zľavy až 50 %

Obrovská zľavová akcia Black Friday dorazila aj do nášho obchodu! Čo to pre vás znamená? Počas termína od 29. 11. do utorka 3. 12. 2019 máte možnosť vybrať si medzi viac ako 100 druhy tapiet a 20 druhy fototapiet zľavnených najmenej o polovicu. A to už sa oplatí, však?

A ako taká menšia rada o nás – ak zháňate darčeky pod stromček pre vašich blízkych, teraz je tá jedinečná chvíľa, kedy môžete nakúpiť produkty z nášho e-shopu so zľavou až 50%. A alebo si jednoducho na Vianoce vyšperkujte vaše bývanie, nech prežijete krásne sviatky v novom a útulnom prostredí.

Chyťte si Black Friday zľavy – od 29. 11. do 3. 12. 2019

V ponuke Black Friday nájdete napríklad Provence vliesové fototapety, fototapety na chladničku, detské fototapety s rozprávkovými motívmi a viac ako 100 druhov moderných a luxusných vliesových tapiet. Vašim deťom určite urobí radosť samolepiaca tabuľová fólia na stenu. Ale príliš neotáľajte. Máte čas len do utorkových 22:00!
 
black friday kupsi-tapety

Späť na výpis noviniek