Menu
0
0

Záclony s farebnou potlačou

Bytové textílie sú oživením každej domácnosti. Krásne prevzdušnia miestnosť a jednoducho sa kombinujú s ďalšími dizajnovými doplnkami. Jednokusové záclony, delené závesy a obrusy na stôl kvalitnej českej výroby od spoločnosti DIMEX LINE skvele splnia dekoratívny aj funkčný účel vo vašej domácnosti.
  Čítať ďalej 

Nechajte sa inšpirovať
Inšpirácia a trendy
v novom magazínu
Je nám ľúto, ale neboli nájdené žiadne produkty.

Hotové záclony bez starostí

Záclony na oknách sú elegantným spôsob, ako skrášliť okná a presvetliť byt narozdiel od nepriesvitných závesov alebo tmavých žalúzií. Z našej ponuky kusových farebných fotozáclon si navyše môžete vybrať, či chcete mať vo vašej obývačke výhľad na Eiffelovku, na Brooklynský most alebo napríklad na kvetinový záhon. Vďaka rasiacej sa páske pripevnenej na každej textílii si podľa šírky okna naaranžujete rôznu silu 3D efektu motívu.

Naše záclony s potlačou sú navyše vyrobené sublimačnou technikou, vďaka čomu sa farba nevymýva a váš byt budú zdobiť tak dlho, ako len budete chcieť. Všetky ponúkané textílie sú navyše strihané na mieru a obšité, stačí si teda vybrať, na ktorom okne bude visieť. Pokiaľ chcete k záclonám vyladiť aj ostatné bytové doplnky, pozrite sa na našu štýlovú ponuku.

Čo je u nás nového

Kupsi tapety vám prajú krásne VianoceChceli by sme vám ku zdobeniu stromčeka, pečeniu sladkého, k predvianočnému upratovaniu ...
Vlastná fotka na tapetu? Zariadime vám vyrobenie na mieruChceli by ste mať na stene, chladničke, dverách či v kúpeľni fotku vašich detí, vnúčat, ...
Zobraziť všetky novinky

Poradíme s tapetovaním