Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Nový školský rok si žiada vylepšenie detskej izby

V školskom roku trávia deti vo svojej izbe oveľa viac času ako počas prázdnin, kedy behajú po vonku alebo prázdninujú u starých rodičov. Učenie, písanie úloh a príprava na ďalší školský deň im často dáva zabrať oveľa viac, než by ony samy chceli. Preto je dôležité, aby sa malí školáci a malé školáčky cítili vo svojich kráľovstvách spokojní.

Okrem vhodného nábytku, dostatočného úložného priestoru, kvalitného osvetlenia alebo hracieho kútika je dôležitá tiež farebná kombinácia. Nepodceňujte estetický cit svojich detí. Miestnosť, v ktorej trávia počas školských rokov najviac času, môže ovplyvňovať ich náladu aj životné preferencie. Ak cez leto nebol čas izbičku vymaľovať, izbičku vylepšia aj štýlové detské tapety, 3D záclony a závesy pre deti alebo napríklad nalepovacie dekorácie.

Ak zostáva vašim deťom v izbe stále prázdny kus steny alebo väčšie skrine, máme pre vás nápad, čím ju vylepšiť. Vyskúšajte samolepiacu tabuľovú fóliu. Školáci si na nej môžu skvele precvičiť počty ako v triede, alebo im na ňu môžete písať každý deň zoznam úloh a povinností. Tabuľa sa navyše ľahko umýva – stačí zotrieť hubkou.

Stále si nie ste istí, ktorá voľba bude do detskej izby tou správnou? Spýtajte sa vašich detí, tie vám poradia najlepšie. Alebo mrknite na náš článok, v ktorom prinášame niekoľko typov, ako vybaviť detskú izbu pre vaše malé neposedníkov.
 
ako zariadit detsku izbu

Späť na výpis noviniek