Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Nájdite si čas na tapety aj na Facebooku

Chcete mať pravidelný prísun toho, čo je u nás vo svete tapiet nové, a vládnete svetu sociálnych sietí? Potom je tu pre vás náš facebookový profil kupsi-tapety.sk.

Prečo sledovať kupsi-tapety.sk na Facebooku?

  • Nájdete tu prehľad noviniek a akcií, ktoré sa u nás dejú.
  • Inšpirujú vás tipy na tapety, fototapety alebo napríklad bytové doplnky z našej ponuky.
  • Dozviete sa zaujímavé veci a aktuálne trendy z bytového dizajnu.
  • Môžete tu vyjadriť svoj názor na našu prácu a ponuku tapiet, bytových textílií, dekorácií a doplnkov.
  • Alebo sa pochváliť vašou prácou dizajnéra, ktoré radi zverejníme. 

Príspevky zo sveta tapiet sa vám budú pravidelne zobrazovať medzi ostatnými postami na vašej stene, keď označíte stránku tlačidlom „Páči sa mi to“. Nielen, že tu načerpáte inšpiráciu na to, ako vylepšiť (nielen) tapetou detskú izbu, obývačku alebo napríklad kuchynskú linku, neutečú vám ani novinky zo života v našej firme alebo upozornenie na slávnostné dni a dôležité sviatky.

Facebook je pre nás tiež skvelým prostriedkom, ako zistiť názory našich zákazníkov. Budeme radi, keď nám vaše tipy, pripomienky alebo pochvaly dáte najavo. Či už reakciami či komentármi pri jednotlivých príspevkov, alebo v súkromnej správe. Oceníme tiež fotografie, ako moderné tapety pristane interiéru vášho bytu alebo kancelárie.
 

facebook kupsi-tapety.sk


Späť na výpis noviniek