Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

Moderná tapeta na stenu African Queen 422313 imitácia kože strieborné

Moderná tapeta na stenu African Queen 422313 imitácia kože strieborné
Moderná tapeta na stenu African Queen 422313 imitácia kože striebornéModerná tapeta na stenu African Queen 422313 imitácia kože strieborné
Katalógové číslo: 422313
4-6 dní
Pôvodná cena: 28.64 €
Akciová cena:
28.24 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 80 €
  • ZDARMA lepidlo na nalepenie objednaných tapet

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Nie ste si istí výberom tapety?
Zašleme vám vzorku ZADARMO*

Popis produktu

Farba:strieborná
Vzor:prírodnýjednofarebnýethnokoža
Rozmery role: 53 cm x 10,05 m
Opakovanie vzoru: po 0 cm
Tapeta s kvalitným povrchom, umývateľná, imitujúce prírodné kožu s jemne leským povrchom s efektom 3D

Tapeta s imitáciou kože lesklej striebornej farby

African Queen 2014

K olekce imitujúce zvieracie kožušín y a kože.Kolekcia spája kúzlo safari, exotiky, archaizme a luxusu. Kovové efekty vytvára jedinečný estetický matný povrch, ktorý je tak krásny, že sa budete chcieť dotknúť. Žirafa, zebra a kráľ zvierat lev, bol zdrojom inšpirácie pre túto kolekciu. Tu je dobrodružstvo safari skrotenie. Kolekcia nadväzuje na módne trendy
a dizajnové výstrelky.

Vliesová tapeta - je vyrobená zo špeciálnej buničiny a polyesterových vlákien s prídavkom polymérového spojiva. Táto štruktúra dáva tapete pružnosť, pevnosť a znižuje hluk o 30 percent.


Tapetový konfigurátor - pomocou neho si možno vybrané tapety prezrieť priamo v interiéri.
Alebo môžete využiť odkat na výrobcu Rasch .

Tapety na stenu nemeckej značky Rasch sa vyznačujú špičkovou kvalitou a spracovaním. Ich vzory sa riadi najnovšími trendmi a v širokej palete vzorov si vyberie naozaj každý.

Táto kategória tapiet je vyrobená z non- Wonen vliesového materiálu s prídavkom polymérového spojiva s plastickou štruktúrou povrchu. Táto štruktúra dáva tapetám pružnosť a pevnosť. Tento materiál (Vlies) sa dá bezpochyby označiť u tapiet za revolučný. Pri lepení sa nezmršťuje, uľahčuje samotné lepenie a to tým, že lepidlo sa nanáša iba na stenu a nie na samotnú tapetu ako bolo predtým pri papierových tapiet. Preklenuje jemné trhliny v podklade - ideálne pre rekonštrukcie bytov v panelových domoch. Ako každé tapety tvorí tepelnú a zvukovú izoláciu.

Samotné odstraňovanie tapiet je veľmi jednoduché a efektívne, už žiadne máčanie vodou a škrabanie ako pri papierových tapiet. Tu stačí tapetu iba stiahnuť a to bezo zvyšku priamo zo steny. Pri použití odporúčaného lepidla toto lepidlo zostáva na samotnej tapete a samotná múr zostáva čistá.

Platnosť katalógu do konca roka 2014

Nezabudnite na lepidlo.

Radi Vám pošleme vzorku tapety zadarmo.

Posledné foto vo fotogalérii - tapeta 422474

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €U vás doma nasledujúci pracovný deň
1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní