Menu
0

L59604 UGÉPA francúzska moderná panoramatická umývateľná bordúra na stenu na Vlies katalóg Horizons - hlboký les, veľkosť 53 cm x 10,05 m

L59604 UGÉPA francúzska moderná panoramatická umývateľná bordúra na stenu na Vlies katalóg Horizons - hlboký les, veľkosť 53 cm x 10,05 mVýpredaj
L59604 UGÉPA francúzska moderná panoramatická umývateľná bordúra na stenu na Vlies katalóg Horizons - hlboký les, veľkosť 53 cm x 10,05 mL59604 UGÉPA francúzska moderná panoramatická umývateľná bordúra na stenu na Vlies katalóg Horizons - hlboký les, veľkosť 53 cm x 10,05 mL59604 UGÉPA francúzska moderná panoramatická umývateľná bordúra na stenu na Vlies katalóg Horizons - hlboký les, veľkosť 53 cm x 10,05 mL59604 UGÉPA francúzska moderná panoramatická umývateľná bordúra na stenu na Vlies katalóg Horizons - hlboký les, veľkosť 53 cm x 10,05 m
Rozmer: 53 cm x 10,05 mKatalógové číslo: L59604Informácie o skladovosti: Skladem poslední kus
skladom, 1 ks
Pôvodná cena: 27.80 €
Akciová cena:
7.96 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 80 €

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Nie ste si istí výberom tapety?
Zašleme vám vzorku ZADARMO*

Popis produktu

Farba:čiernazelená
Vzor:prírodnývodorovnýostatnéprírodné motívy, koža

L59604 UGÉPA francúzska moderná panoramatická umývateľná bordúra na stenu na Vlies katalóg Horizons - hlboký les, veľkosť 53 cm x 10,05 m

Táto tapeta je v podstate široká bordúra. Lepí sa vodorovne, má umývateľný vinylový povrch, ale rubová strana, ktorou sa tapeta lepí na stenu, je vliesová (pre ľahšie lepenie).

 

Túto kolekciu ponúkame ako jediní na slovenskom trhu.

 

Dodanie je do 10-14 dní. Dlhšie dodacie doba je daná individuálnym dovozom z Francúzska.

 

Rozmery role: 53 cm x 10,05 m

Výrobca: Ugépa - Francúzsko - kolekcia Prisme, katalóg predvádza grafické vzory, štvoruholníkové vystupujúce vzory, šesťhrany a kosoštvorcové motívy, jednoduché a dobre materiálovo zvládnuté tapety. Francúzsky výrobca si na kvalite zakladá. Francúzsko je jednou z najviac tapetujících európskych krajín, takže kvalitný tapeta je úplnou samozrejmosťou.

Cena je za celú rolu - cca 5,3 m2

Farba a vzor: zelená a čierna, panoramatický motív prírody - hlbokého lesa, hladký povrch.

 

Celú kolekciu nájdete TU alebo môžete navštíviť našu predajňu a pri káve si prelistovať katalógy so vzorkami tapiet (40x40 cm)


RADI VÁM ZAŠLEME VZORKU TAPETY ZADARMO.


Vliesová umývateľná luxusné tapeta - je vyrobená zo špeciálnej buničiny a polyesterových vlákien s prídavkom polymérového spojiva. Táto štruktúra dáva tapete pružnosť, pevnosť a znižuje hluk o 30%.

 

Táto kategória tapiet je vyrobená z non- Wonen vliesového materiálu s prídavkom polymérového spojiva s plastickou štruktúrou povrchu. Táto štruktúra dáva tapetám pružnosť a pevnosť. Tento materiál (Vlies) sa dá bezpochyby označiť u tapiet za revolučný. Pri lepení sa nezmršťuje, uľahčuje samotné lepenie a to tým, že lepidlo sa nanáša len na stenu a nie na samotnú tapetu ako bolo predtým pri papierových tapiet. Preklenuje jemné trhliny v podklade - ideálne pre rekonštrukcie bytov v panelových domoch. Ako každé tapety tvorí tepelnú a zvukovú izoláciu.

 

Samotné odstraňovanie tapiet je veľmi jednoduché a efektívne, už žiadne máčanie vodou a škrabanie ako pri papierových tapiet. Tu stačí tapetu iba stiahnuť a to bezo zvyšku priamo zo steny. Pri použití odporúčaného lepidla toto lepidlo zostáva na samotnej tapete a samotná múr zostáva čistá.

 

NEZABUDNITE NA LEPIDLO. Odporúčame kvalitné lepidlá: Metylan Direct Vlies alebo Euro 3000 vlies alebo Profi lepidlo GTV.
Dokonalým produktom je kýblované lepidlo, ktoré je vždy pripravené na okamžité použitie, má ideálne hustotu pre nanášanie valčekom.

Tapetárské pomôcky nájdete aj v našej ponuke.

Základom úspešného tapetovanie je PENETRÁCIA podkladu.

 

Viac info v našich videonávodech.

 

NÁVOD alebo volajte na telefón: 777 933 164


RADI VÁM ZAŠLEME VZORKU TAPETY ZADARMO.

 

 

 

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €U vás doma nasledujúci pracovný deň
1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní