Menu
0
0

53306 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm

53306 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm
53306 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm53306 Luxusné umývateľná vliesová tapeta na stenu Colani Vision, veľkosť 10,05 mx 70 cm
Rozmer: 10,05 m 70 cmKatalógové číslo: 53306
7-10 dnů
Bežná cena:
65.21 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 60 €

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Popis produktu

Farba:bielaružovábéžová
Vzor:grafickýrozvlněnýklikiháky

Rozmery role: 70 cm x 10,05 m
Prestrih-opakovanie vzoru: 64 cm (zaručene odstrihnú 3 pásy o celkovej šírke 210 cm - šírka steny)

Cena je za celú úlohu - cca 7 metrov štvorcových
Farba: luxusný vzhľad, béžovo - ružovkastý podklad, škrabance

Expedícia do 2-3 týždňov. Dlhšia dodacia lehota je daná dovozom z Nemecka.

Vliesová umývateľná luxusné tapeta - je vyrobená zo špeciálnej buničiny a polyesterových vlákien s prídavkom polymérového spojiva. Táto štruktúra dáva tapete pružnosť, pevnosť a znižuje hluk o 30 percent.
 

Luigi Colani navrhol pre Marburg tapety na stenu, ktoré kombinujú technológie a prírodu mimoriadnym spôsobom. Tapety Colani Vision sa pohrávajú s dizajnom kriviek a hrou odlesku. Farby zdržanlivo jemné prechádzajú do matnej zlatej a zelenej, pripomínajúce zoxidovanú meď. Kvalitné spracovanie materiálu a dizajnu poskytuje tapetám dlhú životnosť. Tapety na stenu Colani Vision predstavujú luxusné a jedinečný dizajn pre váš interiér!


Táto kategória tapiet je vyrobená z non- Wonen vliesového materiálu s prídavkom polymérového spojiva s plastickou štruktúrou povrchu. Táto štruktúra dáva tapetám pružnosť a pevnosť. Tento materiál (Vlies) sa dá bezpochyby označiť u tapiet za revolučný. Pri lepení sa nezmršťuje, uľahčuje samotné lepenie a to tým, že lepidlo sa nanáša iba na stenu a nie na samotnú tapetu ako bolo predtým pri papierových tapiet. Preklenuje jemné trhliny v podklade - ideálne pre rekonštrukcie bytov v panelových domoch. Ako každé tapety tvorí tepelnú a zvukovú izoláciu.

Samotné odstraňovanie tapiet je veľmi jednoduché a efektívne, už žiadne máčanie vodou a škrabanie ako pri papierových tapiet. Tu stačí tapetu iba stiahnuť a to bezo zvyšku priamo zo steny. Pri použití odporúčaného lepidla toto lepidlo zostáva na samotnej tapete a samotná múr zostáva čistá.


Nezabudnite na lepidlo. Odporúčame kvalitné lepidlá: Metylan direct vlies alebo Euro 3000 vlies alebo Profi lepidlo GTV.
Tapetárske pomôcky nájdete aj v našej ponuke.

Ako tapetovať? Odkaz TU .

Bytovým dizajnérom možno poskytnúť vzorku zadarmo, ale naozaj malý kúsok.


Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní