Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rozumiem
Menu
0

474237 Tapeta na stenu African Queen s imitáciou kože, veľkosť 10,05 mx 53 cm

474237 Tapeta na stenu African Queen s imitáciou kože, veľkosť 10,05 mx 53 cm
474237 Tapeta na stenu African Queen s imitáciou kože, veľkosť 10,05 mx 53 cm474237 Tapeta na stenu African Queen s imitáciou kože, veľkosť 10,05 mx 53 cm
Rozmer: 10,05 m x 53 cmKatalógové číslo: 474237
4-6 dní
Bežná cena:
26.28 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 80 €
  • ZDARMA lepidlo na nalepenie objednaných tapet

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Nie ste si istí výberom tapety?
Zašleme vám vzorku ZADARMO*

Popis produktu

Farba:striebornášedá
Vzor:prírodnýethnokoža
Rozmery role: 53 cm x 10,05 m
Opakovanie vzoru: po 0 cm
Tapeta s kvalitným povrchom, umývateľná, imitujúce prírodné kožu s jemne leským povrchom s efektom


African Queen II 2016

K olekce imitujúce zvieracie kožušín y a kože.Kolekcia spája kúzlo safari, exotiky, archaizme a luxusu. Kovové efekty vytvára jedinečný estetický matný povrch, ktorý je tak krásny, že sa budete chcieť dotknúť. Žirafa, zebra a kráľ zvierat lev, bol zdrojom inšpirácie pre túto kolekciu. Tu je dobrodružstvo safari skrotenie. Kolekcia nadväzuje na módne trendy
a dizajnové výstrelky.

Vliesová tapeta - je vyrobená zo špeciálnej buničiny a polyesterových vlákien s prídavkom polymérového spojiva. Táto štruktúra dáva tapete pružnosť, pevnosť a znižuje hluk o 30 percent.


Tapetový konfigurátor - pomocou neho si možno vybrané tapety prezrieť priamo v interiéri.
Alebo môžete využiť odkat na výrobcu Rasch .

Tapety na stenu nemeckej značky Rasch sa vyznačujú špičkovou kvalitou a spracovaním. Ich vzory sa riadi najnovšími trendmi a v širokej palete vzorov si vyberie naozaj každý.

Táto kategória tapiet je vyrobená z non- Wonen vliesového materiálu s prídavkom polymérového spojiva s plastickou štruktúrou povrchu. Táto štruktúra dáva tapetám pružnosť a pevnosť. Tento materiál (Vlies) sa dá bezpochyby označiť u tapiet za revolučný. Pri lepení sa nezmršťuje, uľahčuje samotné lepenie a to tým, že lepidlo sa nanáša iba na stenu a nie na samotnú tapetu ako bolo predtým pri papierových tapiet. Preklenuje jemné trhliny v podklade - ideálne pre rekonštrukcie bytov v panelových domoch. Ako každé tapety tvorí tepelnú a zvukovú izoláciu.

Samotné odstraňovanie tapiet je veľmi jednoduché a efektívne, už žiadne máčanie vodou a škrabanie ako pri papierových tapiet. Tu stačí tapetu iba stiahnuť a to bezo zvyšku priamo zo steny. Pri použití odporúčaného lepidla toto lepidlo zostáva na samotnej tapete a samotná múr zostáva čistá.

Platnosť katalógu do konca roka 2016

Nezabudnite na lepidlo.

Radi Vám pošleme vzorku tapety zadarmo.

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €U vás doma nasledujúci pracovný deň
1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní