Menu
0
0

339-5050 Samolepicí ochranná folie proti slunci protisluneční folie zrcadlová - soukromí 3395050, velikost role 90 cm x 1,5 m

339-5050 Samolepicí ochranná folie proti slunci protisluneční folie zrcadlová - soukromí 3395050, velikost role 90 cm x 1,5 mNovinkyOdporúčame
339-5050 Samolepicí ochranná folie proti slunci protisluneční folie zrcadlová - soukromí 3395050, velikost role 90 cm x 1,5 m339-5050 Samolepicí ochranná folie proti slunci protisluneční folie zrcadlová - soukromí 3395050, velikost role 90 cm x 1,5 m339-5050 Samolepicí ochranná folie proti slunci protisluneční folie zrcadlová - soukromí 3395050, velikost role 90 cm x 1,5 m
Rozmer: 90 cm x 1,5 mKatalógové číslo: 339-5050Informácie o skladovosti: expedice do 48 hodin
skladom
Bežná cena:
23.96 
  • Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 80 €

Čo je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.sk
Alebo využite otázku k produktu

Poradíme s tapetovaním

Nie ste si istí výberom tapety?
Zašleme vám vzorku ZADARMO*

Popis produktu

339-5050 Samolepicí ochranná folie proti slunci protisluneční folie zrcadlová - soukromí 3395050, velikost role 90 cm x 1,5 m
 
Skladem, expedice možná dened.
Zrcadlová folie funguje na bázi světla, tzn .. když je venku denní světlo, není do místnosti vidět.
Ale pokud je venku tma, a v místnosti se rozsvítí, má zrcadlová folie opační efekt (je třeba na pozadí použít žaluzie, závěs ..)
Interiérová fólie, lepí se zevnitř

UV filtr: 99%
Odraz solární energie: 67%
Propustnost světla: 75%
 
Vyrobeno v Německu z kvalitního materiálu, bez rozpouštědla a ftalátů

Vícevrstvá hliníková potažená fólie vytváří špičkovou technologií redukuje světelné záření
Ochrana proti oslnění
Potlačuje infračervené tepelné záření
Absorbuje téměř úplně UV záření
Balení obsahuje ulamovací nůž a stěrku.
Charakteristika: Samolepící fólie jsou šetrné k životnímu prostředí (výroba, zpracování a likvidace).

Použije lepidlo přidá rozpouštědla. Jsou zdravotně nezávadné a dají se používat i v místostech pro děti. Fólie obsahuje těžké kovy. Samolepící tapety jsou rozhodující vůči otěru a jsou světlostálé.

 

Návod nie lepenie DC-Fix a Gekkofix samolepiacich fólií - samolepiacich tapiet:

 

Samolepiaca fólia sú niekedy nazývané tiež samolepiace tapety, je to vlašnou to isté, ten istý produkt.

Môžete ich lepiť bez použitia lepidla, rýchlo a okamžite. Lepiť možno na všetky hladké, suchá a čisté povrchy. Pred lepením povrch očistíte a odmastíte. V prípade, že lepíte na savý povrch teda omietku, určite použite dve vrstvy hĺbkovej penetrácie, ktorá pripraví povrch pre samotné lepenie.

Pomôcky: nožnice alebo odlamovací nôž, pravítko alebo zvinovací meter, ceruzku, handra savý, stierku alebo sadu na lepenie fóliu a vodu.

Postup lepenia:

  1. Povrch očistíme s odmastíme. Okenné výplne očistíme čistidlom s alkoholom a necháme oschnúť. Nábytok a lamino čistíme vlhkou handrou.

  2. Najskôr si všetko starostlivo rozmeriame nasucho, dôležité je počítať so smerom vzoru u fóliou s imitáciou dreva. Fóliu môžete strihať, alebo presnejšie je zarezanie odlamovacím nožom podľa kovového prítlačného pravítka.

  3. Pri lepení väčších plôch doporučujeme navlhčení vodou rozprašovačom. Toto neplatí pre

zrkadlové samolepiaca fólia, tabuľové fólie, imitácia kovových tapiet, velúrové tapiet. Vodu odporúčame použiť na okenné fólie a fólie s imitáciou dreva.

Riaďte sa návodom na rubovej strane fólie.

  1. Odlepte asi 10 cm rubového krycieho papiera a Lepové stranou priložte na polepovanie plochu.

  2. Pomaly a postupne sťahujte krycí papier a stále stierkou alebo hubkou vyhladzujte fóliu. Prípadné bublinky vytlačte do boku. Ak sa Vám fólie náraste alebo pokrivia, opatrne ju stiahnete späť a napnutím opravte a znovu nalepte. Fólia má tzv. "Časovač lepenie", to znamená, že prípadné opravy odlepením môžete vykonávať iba v priebehu niekoľkých minút až desiatok minút. Po niekoľkých hodinách lepidlo pevne priľne a oprava už nie je možná. V prípade polepovanie väčších plôch s nutnosťou napojovaní, odporúčame s prekrytím 5-10 mm. Na krajoch nechajte tapetu presahovať a orežete ju radšej až nakoniec. Pri lepení hrán alebo ohybu a záhybov môžete použiť fén s horúcim vzduchom, ktorý povolí tapetu a môže sa prehnúť a natiahnuť. Ale je potrebné pracovať opatrne, aby nedošlo k nezvratnému poškodeniu fólie.

  3. Môžete použíž aj stierku na dokonale vyhladenie. Všetko potrebné náradie nájdete v našom e-shope.

Rada na záver: v prípade, že chcete fóliu odstrániť, nahrejte ju fénom, potom možno ľahko odlepiť.

Samolepiace fólie odporúčame čistiť mydlovou vodou alebo saponátom.  

Súvisiace produkty

Otázka k produktu

Ak ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.

Kedy prebehne ďalšia expedície?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €U vás doma nasledujúci pracovný deň
1 h 34 min 15 sPoštovné od 5 €Na odbernom mieste do 2 pracovných dní